Życzenie śmierci – GoodTube24
Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
GoodTube24

Paul Kersey (Bruce Willis) jest chirurgiem, który co dzień ratuje ludzkie życie. Gdy nieznani sprawcy dokonują brutalnego napadu na jego rodzinę, po raz pierwszy sam musi zwrócić się o pomoc. Policja pozostaje jednak głucha na jego apele. Zdesperowany mężczyzna postanawia więc własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Gdy uwagę mediów przyciągają zabójstwa kolejnych gangsterów, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: giną oni z ręki bohatera czy bandyty? Wiedziony pragnieniem zemsty Kersey dostrzega, że może pomóc także innym. Nie każdemu podoba się jednak to, że mężczyzna staje ponad prawem, policja zaś jest coraz bliżej odkrycia tożsamości mściciela.

Życzenie śmierci
Życzenie śmierci
Życzenie śmierci
Życzenie śmierci
Życzenie śmierci
Życzenie śmierci
Życzenie śmierci
Życzenie śmierci
Życzenie śmierci
No links available
No downloads available

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze

  1. con_desiros napisał(a):

    Co prawda niczego nowego film nie wnosi ale dobrze się ogląda .63 letni Bruce Willis dorabia sobie do emerytury 😉 I chyba na tym się nie skończy ? Kontynuacja pewna … Niektórym to się powodzi 😉

  2. F7reeman napisał(a):

    Myślałem, że już nigdy nie doczekam się na film, w którym Bruce Willis wróci do swojej dobrej formy sprzed lat. Za dużo czasu spędził grając jakieś drugoplanowe role w miernych produkcjach. Chciałbym oprócz tego zobaczyć jeszcze raz Johna McClane’a.

  3. Kosiarz napisał(a):

    Warty obejrzenia. Bruce Willis jak zwykle robi dobrą robotę. Polecam

Related movies